اینترنت وایرلس

( wireless )

اعجاب اینترنت وایرلس (Wireless)

اینترنت وایرلس، آخرین نسل اینترنت برای مصرف شهری و خانگی است. انتهای سرعت را با می‌توانید با اینترنت بیسیم تجربه کنید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و نیاز روزافزون به شبکه اینترنت، اتصال به اینترنت در کنار شیوه قدیمی کابلی به صورت وایرلس یا بی سیم نیز ارائه می‌شود. اینترنت Wireless بر بستر امواج رادیویی است. در اینترنت بی سیم، نیاز به یک گیرنده و فرستنده است .گیرنده نقش دریافت کننده و فرستنده نقش سرویس دهنده را ایفا می‌کند. شرکت پارسان نت برای ارایه سرویس به مشتریانی که با محدودیت‌های مخابراتی یا وجود مشکل در زیرساخت‌ها و بستر ارایه خدمات روبه‌رو هستند، خرید اینترنت وایرلس را برای کاربران راحت و لذت‌بخش کرده‌است.شرکت پارسان نت برای ارایه سرویس به مشتریانی که با محدودیت‌های مخابراتی یا وجود مشکل در زیرساخت‌ها و بستر ارایه خدمات روبه‌رو هستند، سرویس وایرلس (Wireless) را ارائه می‌کند.

مشکلات اینترنت‌های خانگی

null

خطوط مخابرات نامناسب

null

قطعی اینترنت

null

زمان‌بر بودن رانژه

null

محدودیت در حجم دانلود

null

پشتیبانی مقطعی

null

مستقل از مخابرات

null

بدون محدودیت در پهنای باند

قدرت اینترنت Wireless (بی‌سیم)

null

سرعت و پایداری بالا

null

قیمت به صرفه

null

بدون محدودیت در حجم

null

پشتیبانی ۲۴ ساعته در هر روز

null

امکان انتقال پهنای باند بالاتر بدون محدودیت‌های رایج

null

مستقل از خطوط مخابرات و رانژه

null

راه‌اندازی در ۴۸ ساعت

مراحل راه‌اندازی اینترنت بیسیم پارسان نت

اینترنت point to point یک روش بی‌سیم برای اتصال بدون نیاز به کابل‌کشی وسیع است. اینترنت پوینت تو پوینت با تنظیم یک نقطه اتصال مطلوب در مبدا و استفاده از آنتن‌ها و تجهیزات رادیویی نقطه‌به‌نقطه در سراسر منطقه مورد نیاز به دست می آید. خرید اینترنت نقطه به نقطه برای موسسات آموزشی، سازمان‌ها، اینترنت برج ها و اینترنت مجتمع ‌های مسکونی مزایای زیادی را دارد. برای اینترنت وایر لس ابتدا بسته‌ها و تجهیزات به شما معرفی می‌شود.
با مشاوره پارسان نت شما مناسب‌ترین سرویس را انتخاب می‌کنید. پس از آن مهندس ارزیابی از پارسان نت برای بازدید به منزل شما مراجعه می‌کند. این بازدید برای امکان‌سنجی و بررسی تجهیزات مورد نیاز برای اینترنت پوینت تو پوینت اشتراک یا اختصاصی است. زمان‌های ارایه شده، تقریبی‌ست و بسته به آن که سفارش در چه روزی از هفته (ابتدا یا پایان هفته) ثبت شده باشد، می‌تواند متفاوت باشد. همکاری مشتری در تهیه‌ی مدارک، پاسخ‌گویی به تلفن و حضور برای نصب، بر مدت زمان انجام کار تاثیر خواهد داشت. گاه ممکن است پس از امکان سنجی (Site Survey) اولیه وجود برخی موانع، اختلالاتی برای دید مستقیم و ارتباط بین فرستنده (شاتل) و گیرنده (محل مشتری) به وجود آورد، در این صورت لازم است که امکان سنجی برای اینترنت بی سیم دوباره انجام شود.
خدمات اینترنت نقطه به نقطه پارسان نت نیز‌ مانند سرویس اینترنت TD-LTE توسط پارسان نت به صورت 24 ساعته پشتیبانی می‌شود.

تجهیزات مورد نیاز سرویس اینترنت بی‌سیم پارسان نت

null

Outdoor CPE/Mikrotik Radio

null

(Lan Cable (Cat5

null

Antenna Base- Transmitter mast

null

Access point/Modem

null

POE

درخواست سرویس

برای درخواست سرویس اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نام(Required)
بدون صفر وارد کنید مثال 912000000

سوالات متداول

فهرست